Сьогодні, 08 листопада 2019 року, фахівці служби зайнятості провели інформаційну бесіду з працівниками районної державної адміністрації, котрі попереджені про вивільнення.

      

Директор філії Ганна Гальчак наголосила, що завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до звільнення. Окрім того буде проведено низку профорієнтаційних заходів, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально проконсультують кожного клієнта та дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з подальшим підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.
Начальники профільних відділів філії поінформували присутніх про наявні вільні робочі місця, про можливості професійного навчання відповідно до здібностей та з урахуванням потреб ринку праці, про порядок реєстрації в службі зайнятості, про порядок нарахування та виплат матеріального забезпечення на випадок безробіття, про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності тощо.
У ході проведення заходу працівники районної державної адміністрації отримали відповіді на свої наболілі питання.