Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє. На сьогоднішній день актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Кожен найманий працівник має право вимагати від роботодавця виплати гідної та легальної заробітної плати. Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення пенсії у майбутньому. Тому Неоформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками є порушенням законодавства про працю.

«Слід пам’ятати, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків. То ж давайте спільно дбати про майбутнє не тільки своє, а й людей, які нас оточують і з нами працюють»,- зазначив фахівець відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській  області Максим Козирєв.