Відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю 3 -го грудня. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й вирішенню їхніх нагальних проблем


За оцінками Світового Банку загальна поширеність офіційно зафіксованої інвалідності в світі становить понад один мільярд або 15 відсотків населення.
Від того як суспільство відноситься кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Завжди і у всі часи турбота про людей з інвалідністю переважно трималася на щирій добрій волі окремих людей. Тільки в останні роки ХХ століття були прийняті закони які створюють умови для повноцінного проживання та інтеграції людей з інвалідністю в громадянське суспільство.
Територіальний центр соціального обслуговування приєднується до міжнародної ініціативи допомоги людям з інвалідністю і бажає всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
До Міжнародного Дня людей з інвалідністю територіальний центр вручив 750 наборів продуктів на суму понад 145 тисяч гривень.
Володимир Томчишин