1-2 грудня проведуть Всеукраїнський форум молодіжних працівників. Захід відбувається уже вчетверте та об’єднає молодь з різних куточків країни. Враховуючи карантинні обмеження, цьогоріч форум проведуть в онлайн-форматі в ефірі Першого Молодіжного Телеканалу.

«Це гарна нагода, щоб обмінятись досвідом та почути про кращі міжнародні й національні практики в молодіжній роботі. Окрім цього, заплановано обговорення з експертами компетенцій молодіжного працівника майбутнього. Також молодь матиме змогу взяти участь у командній інтелектуальній грі. Тому закликаємо молодь нашої області не нехтувати такою можливістю і обов’язково взяти участь у форумі», – зазначила начальник відділу молоді молодіжної політики Софія Курман.

Окрім обміну досвідом, експертного обговорення, під час Форуму відбудеться міжнародний телеміст між молодіжними працівниками та нагородження «Кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2020», яке транслюватимуть онлайн.

Відтак, взяти участь у форумі зможуть учасники з різних областей України, іноземні партнери та представники міжнародних інституцій, центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Для того, щоб стати учасником Форуму, необхідно до 12:00 години 29 листопада зареєструватись за посиланням.

30 листопада організатори надішлють телеглядачам посилання для доступу до заходу.

Для додаткових запитань можна звертатись на електронну пошту в редакцію Першого Молодіжного Телеканалу: youthworker.ua@gmail.com

Детальніше про Форум можна дізнатися на сторінці у Facebook за посиланням.

Організатори Форуму – Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, Асоціація Молодіжних працівників України – АМПУ та Всеукраїнський молодіжний центр.