Про сервіс ДПС України «Електронний кабінет» йшлося під час зустрічі завідувача сектору інформаційних технологій Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області Романа Кісіля з платниками податків.

Він зазначив, що для зручності платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено безкоштовний сервіс «Електронний кабінет», яким можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Сервіс містить наступну інформацію: податковий календар; стан розрахунків з бюджетом; листування з органами ДФС; облікові дані; пошук інформації в реєстрах ДФС; подання заяв/запитів; подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді; сплата податків (для фізичних осіб); перегляд даних СЕА ПДВ; інформацію з реєстрів; дані про взяття на облік платників; реєстр страхувальників; дані реєстру платників ПДВ; інформацію з інших реєстрів.
«Цей сервіс надає можливість платникам податків або фізичним особам скоротити час при заповненні платіжних документів, мінімізувати помилки при заповненні, а також сплатити податки», – наголосив Роман Кісіль.