Сьогодні, 30 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний за участі заступника голови Володимира Войтовича, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Четирбука та начальника відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікацій з громадкістю Наталією Антосюк обговорили участь у V Львівському обласному фестивалі «Гомін Лемківщини». Урочисте відкриття заходу відбудеться у суботу — 31 серпня в селі Зимна Вода.

Львівщина є багатою на мистецькі заходи, нам є чим пишатись і що показати. Саме такі фестивалі як «Гомін Лемківщини» акцентують і розкривають багатогранну спадщину українців, сприяють збереженню традицій нашого народу, адже сьогодні українці захищають свої кордони від загарбника для того, щоб наша держава і надалі була єдиною та незалежною.
Під час фестивалю, який триватиме і в неділю, 1 вересня, виступатимуть фольклорні та естрадні солісти, музичні гурти і танцювальні колективи. Відвідувачі матимутть змогу познайомитись з особливістю лемківської культури, традицій та історії.
Нагадаємо, фестивалі лемківської культури у Львівській області традиційно щорічно відбувалися у с.Нагірне на Самбірщині, м. Бориславі, Городку, Пустомитах із 2004 року. З минулого року Львівський обласний фестиваль під назвою «Гомін Лемківщини» було вирішено вперше провести у с. Зимна Вода.