Сьогодні, 30 серпня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Городечного та за участі представників відділу освіти відбулося засідання у форматі наради з питань реформування освіти в Пустомитівському районі.

      

За словами керівництва району, інвестиція в освіту, забезпечення доступу кожної дитини до дитячого садочка, якісної середньої освіти, якісної і ефективної професійної освіти – виключний пріоритет відділу освіти районної державної адміністрації. Цього року за принципами Нової української школи навчатимуться все більше дітей. «У нас не так багато часу на підготовку всієї інфраструктури до нового навчального року. Мова про впровадження принципів Нової української школи, формування доступності освіти. Все, що стосується дітей, має особливий пріоритет», – сказав Павло Городечний, котрий також з’ясував хід освоєння бюджетних субвенцій. Важливо зазначити, що на Пустомитівщині активно проходить освітня реформа. Вдосконаленню освітніх процесів сприяють кошти, спрямовані в область з Державного бюджету. Це субвенція по створенню нового освітнього середовища з виділеними коштами з місцевих бюджетів, які направляються на закупівлю шкільних меблів, комп’ютерного обладнання, а також підготовку освітніх кадрів.
Додамо, що наразі активно продовжуються роботи із підготовки закладів загальної середньої освіти до нового 2019-2020 навчального року згідно запланованого графіку.