Доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості – один з пріоритетів державної політики, тому значна увага з боку керівництва району приділяється відкриттю амбулаторій на селі.
З метою оперативного вирішення робочих питань, які виникають під час будівництва амбулаторій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Городечного Павла Михайловича відбулась нарада за участю в.о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Стасюк Олени Володимирівни.

   

В першу чергу, Павло Михайлович проаналізував темпи проведення робіт з будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Семенівка, що здійснюється за кошти державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та коштів регіонального бюджету, зокрема обговорювалося питання забезпечення співфінансування будівництва амбулаторій з місцевого бюджету.

Нагадаємо, що Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації визначив перелік об’єктів, що будуть реалізовані у межах цієї субвенції. У рамках будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини передбачено також співфінансування з місцевих бюджетів. Цей проект координують Мінрегіон та МОЗ. Відповідно до спільного наказу даних міністерств, Львівська обласна державна адміністрація сформувала спроможну мережу надання первинної медичної допомоги. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.