Сьогодні, 22 серпня поточного року, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний за участю Вовківського сільського голови Василя Ільницького обговорили питання використання бюджетних призначень.

На нараді було наголошено про необхідність проведення заходів, які забезпечують цільове використання бюджетних коштів, зокрема на захищені статті бюджету.

Нагадаємо, що в державному контролі за виконанням бюджету щодо того, на які цілі, наскільки раціонально, як швидко бюджетні кошти потрапляють до їх одержувачів та необхідністю оперативного управління обмеженими державними коштами обумовлений перехід бюджетних установ на казначейське виконання державного бюджету. Дієвим кроком до забезпечення отримання повної, більш детальної інформації про використані коштів за економічною ознакою стало введення економічної класифікації видатків бюджету та її удосконалення, що дало можливість виділити нові захищені статті бюджету та забезпечити єдиний підхід до всіх отримувачів з точки зору виконання бюджету, а також привести економічну класифікацію видатків у відповідність до міжнародних стандартів.