altСьогодні, 28 травня, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного відбулося засідання постійно діючої комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам на території Борщовицької сільської ради.

Комісія має на меті визначення та відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення порядку землекористування, що призводить до втрат місцевого бюджету, проведення розрахунку таких втрат внаслідок порушення фізичними та юридичними особами земельного законодавства. 
altТакож, комісією розглядалося питання щодо визначення та відшкодування розмірів збитків від погіршення якості грунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведення їх у непридатний для використання стан. 
Наприкінці, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний зауважив, що діяльність такої комісії має стимулювати розширення діяльності суб’єктів господарювання з метою отримання прибутків і, як результат, вчасної та повної оплати за користування земельними ділянками.