У с.Наварія Пустомитівського району завершено будівництво дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ). У ньому проживатимуть  діти-сироти та діти позбавленні батьківського піклування. Дитячий   будинок   сімейного  типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування.

  Сьогодні, 17 листопада, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко та начальник Пустомитівської служби у справах дітей Володимир Мота взяли участь у нараді, яка відбулася у Львівській обласній державній адміністрації, на якій йшлося про стан готовності будинку.

Підрядник завершив влаштування очисних споруд та озеленив територію навколо будинку. Останній етап – умеблювання приміщень.

            Нагадаємо, загальна кошторисна вартість будівництва ДБСТ складає понад 4 мільйони 300 тисяч гривень.

            Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.