Сьогодні, 30 липня, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного відбулася нарада з питань підготовки закладів освіти району до нового 2019/2020 навчального року та про стан кадрового забезпечення закладів освіти у 2019/2020 навчальному році.

На нараду було запрошено начальника відділу освіти районної державної адміністрації Тетяну Стахів, котра акцентувала увагу на тому, що організація початку нового навчального року у закладах освіти району має обов’язково пройти відповідно до норм чинного законодавства. Було детально проаналізовано всі аспекти, які мають взяти до уваги керівники з метою якісної підготовки та створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу. Також начальниця освітянської галузі району зазначила, що минулий опалювальний сезон в закладах освіти проведений у штатному режимі, без істотних недоліків та ускладнень.
За результатами обговорення зазначеного питання перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний надав доручення забезпечити належну підготовку до нового навчального року та опалювального сезону всіх навчальних закладів району.