Відбулася нарада за участі заступника голови Пустомитівської РДА Володимира Войтовича та начальника агропромислового розвитку Ігорем Либиком щодо реалізації Програми підтримки агропромислового комплексу району на 2019 рік, а саме надання Дотації за утримання корів молочного та м’ясного напряму продуктивності та часткова компенсація за закуплену нову сільськогосподарську техніку для фізичних та юридичних осіб.

Нагадуємо, що дотація надається:
– фізичним особам, які утримують 3 і більше проідентифікованих корів,
– юридичним особам, які утримують від 3 до 30 гол. корів молочного та м’ясного напрямку продуктивності, за кожну наявну голову.
Для отримання дотації фізична особа подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації до 1 жовтня 2019 року наступні документи:
– заяву;
– довідку місцевої ради про утримання домогосподарством 3-х і більше корів станом на перше число місяця, що передує прийняттю документів, в якій зазначається ідентифікаційний номер тварини;
– копію паспорта, ідентифікаційного коду власника;
– номер рахунку в банку;
– зобов’язання.
Для отримання дотації юридична особа подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації до 1 жовтня 2019 року наступні документи:
– заяву;
– звіт про стан тваринництва (ф. 24 с.г) станом на перше число місяця що передує прийняттю документів, завірену відділом статистики у Яворівському районі (для тих, які звітуються щомісячно);
– акт обстеження комісії відділу агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації (для тих, які не звітуються щомісячно);
– копію довідки з ЄДРПОУ;
– зобов’язання.
Комісія з надання підтримки галузі тваринництва буде розподіляти кошти між власниками пропорційно кількості корів.
Часткова компенсація надається юридичним та фізичним особам за закуплену в 2018-2019 роках сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва.
Для отримання часткової компенсації вартості за закуплену в 2018-2019 роках нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва юридична особа до 01.11. 2019 року подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації наступні документи:
– заяву;
– довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів і платежів;
– копії накладних за фактично закуплену нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання;
– копії платіжних документів;
– копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
– копію довідки з ЄДРПОУ;
– номер рахунку банку;
– зобов’язання.
Для отримання часткової компенсації вартості за закуплену в 2018-2019 роках нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання для забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в галузі тваринництва, рослинництва, садівництва та ягідництва фізична особа до 01.11. 2019 року подає у відділ агропромислового розвитку управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації наступні документи:
– заяву;
– довідку сільської, селищної та міської ради про наявність поголів’я корів;
– копії накладних за фактично закуплену нову сільськогосподарську техніку, технологічне обладнання;
– копії платіжних документів;
– копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
– копію паспорта, ідентифікаційного коду власника;
– номер рахунку в банку;
– зобов’язання.