Сьогодні, 5 вересня, перший заступник голови районної державної адміністрації Городечний Павло Михайлович спільно з начальником відділу агропромислового розвитку Либиком Ігорем Михайловичем провели робочу нараду щодо ведення господарської діяльності власниками лісопильних підприємств району.

В межах наради також наголошувалось на важливості комплексного підходу усіх структур до роботи у напрямі впорядкування деревообробних об’єктів в районі та необхідності надання комплексної інформаційної, комунікаційної та роз’яснювальної роботи, щодо необхідності отримання документів дозвільного характеру, сплати податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів тощо.
За результатами наради було вирішено продовжити обстеження об’єктів з метою забезпечення легалізації їх роботи та попередження незаконного обігу деревини.
На завершення, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Михайлович зазначив, що допоки не буде законодавчо врегульоване питання ринку деревини, лісова галузь має напрацювати єдину політику щодо збалансованої роботи у цьому питанні всіх лісогосподарських підприємств.