Сьогодні, 19 листопада, в районній державній адміністрації, під головуванням першого заступника голови РДА Павла Городечного, відбулася нарада із заступником директора Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Москалюк, котра доповіла про соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перевірку цільового використання коштів, а також перспективи сімейного патронату.

Опісля, було обговорено профілактику виникнення у сімей негативних явищ, матеріально-побутові умови та сімейні обставини, цільове використання державних допомог.
Також фахівцями їх служби було надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей, раціонального використання коштів, індивідуальні консультації, попереджено про відповідальність, яка настає за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Було розглянуто проблемні випадки призначення допомоги сім’ям, які були охоплені роботою фахівців із соціальної роботи.
В ході завершення наради, детально обговорено ключові етапи щодо визначення і розуміння індивідуальних потреб дитини, підвищення якості соціальної роботи, спрямованої на забезпечення індивідуальних потреб кожної потребуючої сім’ї.