Сьогодні, 22 серпня, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Городечного Павла Михайловича відбулася робоча нарада щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Дня Незалежності України в м. Пустомити.

В засіданні взяла участь начальник відділу культури райдержадміністрації Руденко Оксана Володимирівна, котра наголосила на тому, що основною ідеєю заходів є консолідація суспільства навколо ідей державності та соборності України, виховання громадян у дусі патріотизму та поваги до своєї держави, гідного вшанування подвигу всіх борців за волю та Незалежність держави у різні часи.
Присутні висловили свої думки та бачення щодо проведення заходів, спілкування пройшло у злагодженій робочій обстановці.
Під час засідання робочої наради було вирішено наступне:
23 серпня 2019 року відбудуться святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України, зокрема:
– о 9.00 годині біля райдержадміністрації церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та розгортання 10-ти метрового Прапора України;
– о 15.00 годині в глядацькому залі районного Народного дому святковий концерт.
Районна державна адміністрація запрошує Вас та очолювані вами колективи, одягнувши вишиванку, взяти участь у даних заходах.