Сьогодні, 13 серпня, заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Войтович провів нараду щодо здійснення інвестиційного супроводу у районі.

У роботі взяли участь: в.о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олена Стасюк та начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарій Брода.
Супровід інвестиційних проектів на районному рівні передбачає об’їзд території району для виявлення нових об’єктів будівництва, комунікації зі сільськими, селищними, міськими радами, консультації з суб’єктами господарювання.
Метою супроводу є вирішення проблемних питань суб’єктів господарювання, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу.
Під час наради присутні ознайомилися з переліком об’єктів, які знаходяться на супроводі та обговорили проведений моніторинг об’єктів, які будуються, добудовуються, в яких відбувається реконструкція тощо, а також діючих об’єктів.
За підсумками наради визначили коло актуальних питань по окремих об’єктах, які потребують вирішення або консультацій відповідних служб.