Сьогодні, 6 вересня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Городечного Павла Михайловича відбулась нарада з начальником відділу житлово-комунального господарства та будівництва Бродою Назарієм Богдановичем щодо підготовки до опалювального сезону в зимовий період 2019-2020 рр.

Під час наради було обговорено стан готовності галузей господарського комплексу району до опалювального сезону 2019-2020 років, проблемні питання підготовки і проходження осінньо-зимового періоду та шляхах їх вирішення.
У центрі обговорення постали й питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та комунальної інфраструктури до опалювального періоду, де було наведено прогнозні показники готовності станом на 5.09.2019, обсяги виконаних робіт і проблемні питання, які виникли під час підготовки об’єктів до опалювального періоду.
Також розглядалось питання виконання природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році, та планування природоохоронних заходів на 2020 рік.
За результатами проведеної наради увага присутніх була акцентована на необхідності проведення заходів з підготовки до опалювального сезону відповідно до встановлених планів.