Сьогодні, 29 липня, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Городечний Павло Михайлович провів нараду з питань виконання в районі Урядової програми «Доступні ліки».

  

У нараді взяли участь начальник фінансового управління Максим Любомир Ярославович та директор комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради “Пустомитівська центральна районна лікарня” Лабай Іван Михайлович.
Нарада була присвячена активізації заходів з виконання Урядової програми «Доступні ліки», яка дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно, або з незначною доплатою, ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму. Як зазначив Іван Михайлович, наразі район активно долучився до виконання Урядової програми.
Під час наради також було зазначено основну проблему низького отоварення рецептів – відсутність в аптеках ліків, які входять до переліку Урядової програми «Доступні ліки».
Робота з реалізацією даної програми із забезпечення населення необхідними лікарськими засобами для амбулаторного лікування продовжується і знаходиться на особистому контролі місцевої влади.