Сьогодні 29.01.2020 у Пустомитівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл «Ні зарплаті в конвертах» для узгодження спільної інформаційної компанії щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неформальної зайнятості за участі начальника Пустомитівського відділення обслуговування громадян «Сервісний центр» управління обслуговування головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослави Зайшлої, начальника відділу економічного розвитку інфраструктури,енергетики та інформаційної діяльності Пустомитівської РДА Івана Голеця, старшого державного ревізора інспектора відділу оподаткування фізичних осіб Городоцького управління ГУДПС у Львівській області Руслани Король.


Заступник директора Пустомитівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Степан Чумак окреслив основні напрямки співпраці з соціальними партнерами. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Леся Шокало розповіла присутнім про новації в роботі служби зайнятості, наголосила що системне надання на безоплатній основі індивідуальних та групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням представників Держпраці, ПФУ, ДФС та ін. є важливим фактором в роботі з роботодавцями.
Зустріч з роботодавцями в Щирецькій громаді відбудеться завтра 30 січня о 12.00 год. в приміщенні народного дому с.м.т.Щирець .Запрошуємо.