Сьогодні, 8 липня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Войтовича відбулася нарада з питань збалансування показників місцевих бюджетів видатками на оплату праці до кінця поточного 2019 року. Участь у її роботі взяли начальник відділу культури Оксана Руденко та в.о. начальника відділу освіти Ліда Мащак.

  

У рамках наради йшлося про заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, пов’язаних із виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери у тих галузях, де є найбільша потреба. Це, зокрема, стосується працівників закладів культури та освіти.
За словами заступника голови, своєчасна виплата заробітної плати є пріоритетом у роботі органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. Тому сьогодні доцільно, на думку посадовця, дані кошти спрямувати на виплату зарплатні задля підвищення рівня фінансової забезпеченості та недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати.
Під час наради начальники структурних підрозділів доповіли про стан справ у культурній та освітній галузях, отримали доручення щодо вирішення проблемних питань із своєчасної виплати заробітної плати, вишукання додаткових фінансових можливостей для наповнення місцевих бюджетів.