Про налагодження комунікації із демобілізованими учасниками АТО та сім’ями загиблих йшлося сьогодні, 5 серпня, на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного. Участь у заході взяли: начальник управління соціального захисту населення Микола Степований, головний спеціаліст відділу культури Ірина Музичка та заступник голови районної ради Іван Мудрий.

  

«Люди були на війні, хтось когось втратив. Ми повинні всіляко підтримувати воїнів і тих, хто постраждав від бойових дій, пропонувати свою допомогу, не чекаючи, що її попросять, – підкреслив у вступному слові перший заступник голови райдержадміністрації.
Інформовано, що соціальними службами району проводяться комплексні заходи спрямовані на фінансову, соціальну та психологічну підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Всіляко надається допомога з вирішення їх соціально-побутових проблем, надання матеріальної допомоги учасникам АТО. Здійснюється соціальне інспектування сімей учасників АТО. Ведеться роз’яснювальна робота про їхні права та пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту», постійно надаються консультації щодо права на призначення державної соціальної допомоги відповідно до норм діючого законодавства, порядку отримання пільг та субсидій в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, санаторно-курортного оздоровлення їх та членів сімей.
Завершуючи нараду Павло Городечний зазначив, що маємо максимально використати всі засоби та налагодити комунікацію з учасниками АТО та членами їх сімей, учасниками Революції Гідності та закликав присутніх активізувати роботу, приділити увагу та надати допомогу кожному, хто цього потребує.