На прийом до керівництва району звернувся учасник АТО щодо надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва та ведення особистого селянського господарства.  Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

            Відповідно до внесених змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій на Сході  держави першочергово відводяться земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

            Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

            Голова райдержадміністрації уважно вислухав підняті  учасником бойових дій питання, надав кваліфіковану консультацію, роз’яснив можливі шляхи їх вирішення.