Управління фізкультури  і спорту  Львівської обласної державної адміністрації організовує патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України»,  який відбудеться у м.Львів 26 вересня. Реєстр учасників 09.00-09.45.    О 10.00 –  початок змагань  з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби.

Заявку про участь можна подати до 24.09 на електронну адресу sportforall_lv@i.ua   або в день проведення змагань за адресою – Стрийський парк ДЮСШ, вул.Уласа Самчука, №8.

 Додаток:

Положення про проведення змагань з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби, у рамках проведення всеукраїнського патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

І.    МЕТА

Всеукраїнський патріотичний пробіг «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно- патріотичної свідомості громадян України. Забіг є засобом об’єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

 1. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться 26 вересня 2020 року у м. Львові (Стрийський парк. Львівська обласна ДЮСШ, вул. Уласа Сам л\ ка. 8).

Приїзд, реєстрація учасників 26 вересня з 09.00 – 09.45 год. Засідання мандатної комісії з 09.45-09.50. Урочисте відкриття та початок змагань о 10.00 год.

 • УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Учасником змагань може бути особа, якій на день проведення змагань (26 вересня) виповнилося 18 років. Діти та молодь до 18 років можуть приймати участ ■ ь за письмової згоди або присутності когось із батьків.

Обов’язковою умовою участі у змаганнях є медична довідка – допуск до участі у змаганнях. Та заява з особистим підписом, яка свідчить про те. що кожен учасник заходу бере участ ь у змаганнях на власну відповідальніст ь.

 1. ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявку про участь можна подати: в електронному вигляді головному секретарю змагань до 24.09.2020 р. на електронну адресу: зрогН’огаІІІу 4/і.ііа

Або, в день проведення змагань, з 09.00 – 09.45 год (Стрийський парк. Львівська обласна ДЮСШ, вул. Уласа Самчука. 8).

В день змагань до секретаріату надається медична довідка та підпису* ться заява, про особисту відповідальність за участь у змаганнях.

Кон і ак і ні телефони:

Керівник змагань: Вадим Климович – 067 6735897

Головний секретар: Ірина Олійник – 098 920 73 01

 1. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Львівський! обласний центр фізичною здоров.’я населення «Спорт для всіх». Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія затверджена ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх.

 1. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання – особисті.

Змагання проводяться за такою програмок»: змагання з бііу і а скандинавської ходьби.

 • в категорії «Професіонали»: чоловіки – біг на дистанцію 3 км. жінки – біг на дистанцію 2 км;
 • в категорії «Аматори»: чоловіки – біг на дистанцію 2 км. жінки – біг на дистанцію 1 км:
 • в категорії «Діти»: біг на дистанцію 100 м (для учасників віком до 6 років). 300 м (7-8років). 500 м ( 9-10 років). Дітей, під час змагань можуть супроводжувати батьки.
 • В категорії «Юнаки та дівчата», учасники, віком від 11 до 18 років. Біг на дистанцію 500м та 1 км – на вибір учасника. Вікові категорії: 11-12 років. 13-14 років, 15-16 років, 17-18 років.

Особиста першість визначається серед чоловіків, жінок та дітей у кожній категорії («Професіонали», «Аматори», «Діти», «Юнаки та дівчата») за кращими часом.

Змагання зі скандинавської ходьби проводяться на дистанції 3 км.

 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ

‘ Учасники, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані дотримуватися вимог цього Положення, правил техніки безпеки. Забороняється участь у змаганнях під впливом алкоголю та наркотичних речовин

 • ВИМОГИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС
  ПРОВ ЕДЕ Н ЕННЯ ЗМ АГАН Ь:

Перед початком змаїань провощився температурний скрипінг всім присушім (учасникам змагань, представникам команд, суддям).

Особи, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37.2°С або ознаки респіраторних захворювань до змагань не допускаються.

Організатори та учасники заходу повинні мати з собою медичні маски.

Організатори та учасники заходу повинні бути одягнені в медичну маску або респіратор (окрім учасників, яки розминаються або біжаїь лсікоатлешчиий крос ).

На вході до місця проведення змагань організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60 % для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

При недотриманні протиепідемічних вимог, учасник буде відсторонений від участі у з маганнях, ріше н н я м головного с удд і.

 1. СУДДІВСТВО

Призначення суддів здійснюється головним суддею змагань. Суддівство змагань здійснюється суддями, які допущені головним суддею змагань.

 1. ПРОТЕСТИ

У разі незгоди із рішенням судді учасник впродовж 30-ти хвилин після фінішу попереджає суддю про подання протесту.

Несвоєчасно подані протести не приймаються до розгляду.

 1. НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери змагань (жінки та чоловіки окремо) в абсолютній першості категорій («Професіонали», «Аматори». «Діти», «Юнаки та дівчата») нагороджуються грамотами, медалями та речовими призами.

 • ВИДАТКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Витрати на організацію та проведення змагань (оплата роботи суддівської колегії, придбання нагородної атрибутики) здійснює Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» згідно кошторисів витрата

Витрати на відрядження учасників – за рахунок організацій, які відряджають або особистий рахунок.

ЦЕ ПОЛОЖЕННЯ С ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ЗМАГАННЯ