Сьогодні, 23 жовтня, у приміщенні районної державної адміністрації в урочистій атмосфері відбулось нагородження матері-героїні району, котру нещодавно відзначено на державному рівні.
Виконав приємну місію, відповідно до доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2019 року № 23/0/6-19 Маркіяна Мальського, вручив заслужену нагороду матері-героїні перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Городечний.

  

Так, цього дня очільник району привітав матір п’яти дітей Гавдан Ярину Романівну із села Годовиця з почесним званням та вручив їй підписане Президентом України посвідчення і нагрудний знак «Мати-героїня».
Вручаючи нагороди, посадовець відзначив, що матері-героїні є прикладом родинної відданості та любові до дітей для всієї України. «Я щиро дякую вам, матері-героїні, котра у наш складний час, не побоялися взяти на себе відповідальність та народити, виховати і вивести у світ п’ятьох дітей», – звернувся до жінки Павло Михайлович. А також висловив найщиріші слова подяки за те, що вона подарувала своїм дітям життя, навчила любити, творити добро. Побажав жінці побільше хороших світлих днів у її житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості і поваги від дітей.