Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.

            23 липня голова  Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко спільно із заступником Тарасом Олійничком урочисто вручив посвідчення і нагрудний знак «Мати-героїня»  жительці району Шарко Уляні Михайлівні матері п’яти дітей, яка проживає в селі Давидів. Це почесне звання було присвоєно відповідно до Указу Президента України від  7 грудня 2019 року №893/2019 та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 липня 2020 року №8/0/6-20. 

            До привітань також долучилася Громадська організація “Сокільники”. Представник організації вручив подарунковий сертифікат.

            У вітальній промові голова  райдержадміністрації зазначив, що найніжніші і найкращі слова ми бережемо в своїй душі для наших матерів, бо немає любові сильнішої від материнської. «Безперечно, справжній героїзм жінки полягає у самовідданості, у тому, що все краще вона віддає дітям і лише тоді вони виростають добрими людьми, якими пишається світ і найрідніша їхня ненька.  Проходять роки і настає час, коли ми по-справжньому розуміємо, що значить для нас мама, яка чекає на тебе щодня, яка переживає за тебе і разом з тобою, бо ти завжди її дитина».