Двадцять чотири нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу років відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття Конституції. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на державу.

            Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

            Сьогодні, з нагоди 24-ї річниці Дня Конституції України, біля меморіального знаку пам’яті загиблим Героям Небесної Сотні та учасникам АТО відбулася традиційна церемонія покладання квітів. Участь у церемонії взяв голова Пустомитівської районної державної адміністрації Андрій Марко та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка. Представники влади вклонилися пам’яті борців за незалежність України.