Питання облаштування точок вимірювання газу засобами дистанційної передачі даних розглянуто на робочій нараді, яку провів перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний.
Заслухано та опрацьовано порядок облаштування точок вимірювання газу бюджетних установ засобами дистанційної передачі даних та можливі проблемні питання, що можуть при цьому виникнути.

    

Нагадаємо, що з метою удосконалення системи комерційного обліку природного газу, підвищення рівня достовірності вимірювання об’єму природного газу комерційними вузлами обліку в газорозподільних системах та для забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України Оператори ГРМ та їх суміжні суб’єкти ринку природного газу, зокрема споживачі, повинні здійснювати відповідні заходи з організації та облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.
Власники комерційних вузлів обліку (крім побутових споживачів зі споживанням до 0,01 млн м куб.) зобов’язані в установленому законодавством порядку забезпечити організацію та облаштування на власних комерційних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних.