4 липня відзначається День Національної поліції України. З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області відбулися урочистості, у яких взяли участь: очільники району — голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, начальник Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області – Назар Коминар, депутат Львівської обласної ради — Іван Лабай, Пустомитівський міський голова — Олег Серняк, голова Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (ОТГ) — Володимир Керницький, голова Мурованської сільської ради об’єднаної територіальної громади (ОТГ) — Зіновій Петрух, керівники та працівники районного відділу поліції, ветеран правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

        

Представники поліції і гості свята заспівали гімну України та вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих поліцейських.

      
Опісля, за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань, пов’язаних із охороною прав і свобод людини, протидією злочинності, підтриманням публічної безпеки та порядку, а також з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради кращих правоохоронців нашого Пустомитівського району.

    
Зі словами щирих привітань до усіх присутніх також звернулися вищезазначені гості, котрі вручили свої Подяки нашим надійним захисникам прав і свобод кожного громадянина.

      
На завершення, начальник Пустомитівського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області Назар Коминар подякував колегам за їх сумлінну працю та відданість справі, за їх щоденну, нелегку, проте відповідальну службу і побажав головного – мирного неба над головою, здоров’я та родинного затишку.