У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.

    

Напередодні свята, 31 жовтня 2019 року, в райдержадміністрації урочисто відзначили День працівників соціальної сфери. Сесійна зала зібрала фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в районі, районного центру зайнятості, фонду соціального страхування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів РДА. У заходах з цієї нагоди взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Городечний Павло Михайлович, голова районної ради Гичка Галина Григорівна, начальник управління соціального захисту населення Степований Микола Володимирович.

    
У своєму вітальному слові перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний та голова районної ради Галина Гичка висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів краю.

    
– Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі. Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка – сказав Павло Михайлович.

    
– Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію – відзначила у своєму виступі Галина Григорівна.
За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний і голова районної ради Галина Гичка нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.
Захід пройшов у теплій, родинній атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для винуватців цієї події.

    
Родзинкою свята були пісні аматорів художньої самодіяльності ДМШ с. Оброшино, котрі забезпечували настрій і атмосферу свята.