Днями заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ігор Мочерад прийняла участь у засіданнях робочої групи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення при Галицькій Райадміністрації.

Основною метою проведення таких засідань є інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання – роботодавців, які знаходяться в „групі ризику” – виплачують середню заробітну плату нижче мінімальної.
На засідання робочих груп запрошуються суб’єкти господарювання – роботодавці „«групи ризику”. Їх увагу акцентують на питаннях щодо легального використання найманої праці, збільшення розміру заробітної плати, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників.
Із запрошеними під час засідання робочих груп проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу представники Головного управління Держпраці у Львівській області, представники Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області, ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.
Під час засідання робочої групи заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ігор Мочерад наголосив присутнім суб’єктам господарювання – роботодавцям, що 05 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження №649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та нагадав, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятого працівника є вчасне подання власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до органу ДФС за місцем основного обліку повідомлення про прийняття працівника на роботу, що передбачено Кодексом законів про працю України. Форма такого повідомлення затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015р. №413.