Сьогодні, 22 жовтня 2019 року, відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Городечного Павла Михайловича з начальником відділу культури Руденко Оксаною Володимирівною, котра підвела підсумки роботи установ культури за IV квартал 2019 року та накреслила план роботи на наступний місяць.

Так присутні говорили про організацію мистецьких заходів таких як: ІІІ-ій Етно-фестиваль гостинності (виступ аматорів художньої самодіяльності Сколівського району), який відбудеться 27.10.2019 у НД с. Глина, 27.10.2019 — РНД м. Пустомити — Духовна академія присвячена пам’яті Владики Володимира Стернюка.
Також йшлося про благоустрій територій, охорону праці та пожежну безпеку в закладах культури району, популяризацію Державних символів.
Оксана Володимирівна зупинилась й на підготовці закладів до роботи в зимовий період.
Підводячи підсумки наради очільник району Павло Михайлович зауважив, що робота закладів культури району повинна зосереджувалась на забезпеченні належних умов для культурного розвитку, духовних і естетичних потреб мешканців району загалом.