Семінар, що відбувся для підприємців у приміщенні Городоцького управління, зібрав немало зацікавлених підприємців і бухгалтерів.

Під час семінару, податківці ознайомили присутніх з основними змінами у податковому законодавстві для фізичних осіб–підприємців, проінформували щодо груп та ставок оподаткування, роз’яснили підприємцям порядок адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розповіли про сервісне обслуговування, яке пропонує сьогодні платникам Державна фіскальна служба.
Основним питанням, яке розглядалось під час зазначеного заходу, було питання контролю за дотриманням трудового законодавства. Для присутніх, чия діяльність пов’язана з торгівлею та наданням послуг, ця тема виявилась дуже актуальною.
Крім того, представники контролюючих органів вкотре розповіли про важливі подробиці створення трудових відносин роботодавцями з найманими працівниками з дотриманням необхідних умов і у рамках сучасного правового поля.
Податківці наголосили, якщо підприємець працює у правовому полі, дотримується усіх законодавчих норм податкового та трудового законодавства, оформлює офіційно своїх робітників, сплачує сумлінно та вчасно податки, то й перевірки ініційовані не будуть.
На завершення семінару усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради фахівців у застосуванні податкового законодавства.
У Городоцькому управлінні відзначають, що участь у таких роз’яснювальних заходах стала вже практикою для фахівців служби. Під час їх проведення є можливість наживу поспілкуватися з платниками та обговорити проблемні питання ведення підприємницької діяльності.