12 листопада, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний провів нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками окремих установ та організацій району. Одним з основних питань порядку денного були пропозиції щодо переліку об’єктів, які можуть фінансуватися у 2020 році за кошти Комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року, по що інформував завідувач сектору з питань молоді та спорту Євген Гладиш. В ході наради детально розповів про досягнення у цій галузі.

  

«Наше суспільство потребує оздоровлення, а одним із шляхів сприяння цьому є розвиток фізичної культури і спорту. І ми повинні проводити роботу по залученню до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості жителів Пустомитівщини» – наголосив очільник району на завершення наради.
Також в ході наради розглянуто питання щодо місць розташування спортивних майданчиків зі штучним (масивним або трав’яним) покриттям та спортивні майданчики з тренажерним обладнанням.