15 червня 2020 року, взято участь в онлайн тренінгу «Надання соціальних і адміністративних послуг в умовах карантину». Тренінг проведено в рамках реалізації проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні». Проєкт фінансово підтримує Міністерство закордонних справ Данії.

Під час тренінгу, проведеному радницею БО «БФ «СтабілізейшенСуппортСервісес» у Львівській області Оксаною Яковець за сприяння  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, обговорено важливі нормативно-правові акти, які регулюють умови надання соціальної підтримки і послуг одержувачам  соціальних допомог і житлових субсидій в умовах карантину, особливості призначення соціальних допомог, стратегії виходу з карантину, шляхи комунікації з одержувачами соціальних допомог в умовах обмеженого доступу до структур соціального захисту.

Обговорено також шляхи співпраці з ОТГ в частині надання ними соціальних і адміністративних послуг, проблемні питання та заходи з їх вирішення.