Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Городечного та за участі керівника апарату РДА Юрія Четирбука відбулась нарада з питань завершення осінньо – польових робіт в Пустомитівському районі, де начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ігор Либик в своєму виступі зазначив, що станом на 1 листопада 2019 року Пустомитівський район знаходиться на завершальному етапі осінніх польових робіт. На сьогодні майже завершено збір насіння сої, залишилося обмолотити площі по малих фермерських господарствах. Також на сьогодні триває збирання зерна кукурудзи та цукрових буряків.

  

Що стосується посіву озимих культур, то посівні площі у порівнянні з попереднім роком значно менші, що пов’язано з рядом факторів в т.ч і з погодними умовами та системи сівозміни, що вносять органіку під с.г культури.
По завершенню наради присутні обговорили, що з наступного тижня синоптики прогнозують покращення погодних умов, тож необхідно завершити посіви та прискорити збір пізніх зернових та технічних культур, а очільник району, в свою чергу, наголосив на необхідності виконання в районі поставлених перед аграріями завдань.