Академія є частиною програми U-RAP та реалізується в Львівській області Міжнародним республіканським інститутом (www.iri.org.ua/). Академія розрахована на внутрішньо переміщених осіб з АР Крим які проживають у Львівській області та спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. Учасники віком від 18 років отримають знання з наступних тем:

  • Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
  • Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
  • Дієві інструменти запобігання корупції;
  • Розуміння своїх прав;
  • Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
  • Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Тренерами Академії будуть запрошені експерти Інституту Політичної Освіти – Олександр Солонтай, Володимир Феськов, Іван Лукеря; Олександра Матвійчук – головкиня правління Центру громадянських свобод, Максим Єлігулашвілі – експерт з освіти у галузі прав людини та інші. Найбільш активні учасники будуть рекомендовані до участі в програмах стажування Міжнародного республіканського інституту за кордоном та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві. В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії: І сесія – 24-26 січня, II сесія – 8-9 лютого, III сесія – 21-23 лютого. МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми. Для учасників з Львівської області організатори забезпечують проїзд та проживання в м.Львів.

Зареєструватися для участі в Академії можна на сайті Міжнародного республіканського інституту за посиланням https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-m-lviv. В разі виникнення питань будь ласка звертайтеся за тел.: 067- 3281020 або ел.пошті оsheremet@iri.org.

З повагою,

Керівник тренінгового центру Міжнародного республіканського інституту в Україні Юрій Селиверстов