31 жовтня заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Войтович обговорив спільно з начальником управління соціального захисту населення Миколою Степованим питання надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі, перевезення пільгових категорій населення, монетизації житлової субсидії тощо.

Зокрема увага присутніх була звернена на терміни призначення і перепризначення субсидії, обрахування доходу для призначення субсидії, види монетизації житлової субсидії, повернення залишків невикористаних сум субсидій, призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг, повернення зайво виплачених коштів.

Довідково:
Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою мешканцям домогосподарств, які проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком. Суми призначеної, але не виплаченої у зв’язку із смертю одержувача житлової субсидії виплачуються одному із членів домогосподарства, з урахуванням яких призначалася субсидія. Отримання житлових субсидій не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.