07 листопада 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Городечного Павла Михайловича проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, в ході котрої Павло Михайлович звернув увагу на рівень заробітної плати по підприємствах району за підсумками жовтня 2019 року та проаналізував рівень середньої заробітної плати по району на фоні області.

      

На засіданні розглядалися питання сплати підприємцями району заборгованості по Єдиному соціальному внеску (ЄСВ), легалізація трудових відносин та використання праці незареєстрованих працівників.
Під час заслуховування кожен підприємець отримав роз’яснення щодо термінів сплати боргу по ЄСВ та сум штрафних санкцій, які можуть бути нараховані при умовах несплати. Також, перший заступник голови райдержадміністрації наголосив, що в разі не сплати заборгованості по ЄСВ, можливе її примусове стягнення, в тому числі і за рахунок особистого майна підприємців.
За підсумками засідання кожен присутній з членів робочої групи та комісії отримав персональні доручення, а присутні підприємці – фахові консультації та кваліфіковані поради щодо ведення бізнесу в рамках чинного законодавства.