Історію України, завдяки своєму таланту, учні закладів загальної середньої освіти району демонстрували через поетичне слово, пісню, танець, образотворче мистецтво, сьогодні, 1 листопада 2019 року, у Районному Народному домі міста Пустомити (вул. Грушевського, 15).

    

Більше ста учасників з сіл Пустомитівщини створили неймовірне свято, сповнене духом патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю.
На запрошення організаторів гала-концерту представники районної влади побажали усім миру та радості на рідній землі, добробуту та щастя кожній родині.
Упродовж усього свята гуртки художньої самодіяльності дарували гостям святковий настрій.

    

Фестиваль «Сурми звитяги» проводиться щорічно. Його мета – відродження української патріотичної пісні, її осучаснення, пропагування серед дітей та юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ та ХХІ століттях, вивчення пісенної спадщини Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасної української молодіжної патріотичної пісні, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому, Євромайданах та Революції гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.