Найперше що потрібно для оплати в інтернеті? Для оплати в інтернеті на більшості платформ потрібно вести номер картки (16 цифр на зовнішній стороні) які знаходяться на зовнішній стороні картки, термін дії картки (4 цифри, місяць і рік), а також CVV-код картки (це 3 цифри які знаходяться на звороті картки.

    

Запам’ятайте, якщо платформа просить надати інші відомості, такі як номер рахунку, МФО банку, пін-код, індивідуальний податковий номер, дата народження, кодове слово – не повідомляйте подібну інформацію ні в якому разі.
Важливим елементом оплати в інтернеті є ваш номер телефону, в більшості банків при покупці в інтернеті коли ви вели дані вашої картки та підтвердили операцію, на ваш номер телефону зареєстрований в банку приходить СМС від вашого банку з спеціальним кодом підтвердження який потрібно вести для підтвердження операції та сплати коштів, при цьому слід звернути увагу щоб СМС була саме від вашого банку, щоб сума вказана в СМС збігалась з сумою вартості покупки.
В кожної банківської картки встановленні ліміти на певні операції, такі як оплата в інтернеті чи розрахунок, ці ліміти діють протягом дня чи місяця, якщо ви не здійснюєте високовартісних покупок рекомендуємо зменшити в банку чи інтернет банкінуваш ліміт.
Також радимо дотримуватись наступних правил: використовуйте спосіб оплати із захистом покупців;ознайомтесь з умовами доставки, гарантією відшкодування; уникайте підозрілих сайтів, остерігайтесь сайтів які здійснюютьперенаправлення, перевірте через мережу репутацію цього сайту, відгуки про цей сайт на інших незалежних платформах; Не вводьте особисту інформацію на підозрілих сайтах; Використовуйте надійні паролі; що ви отримали саме той продукт, за який заплатили.
Не бійтесь інтернет операцій, дотримуйтесь простих правилбезпеки, якщо ви вперше здійснюєте оплату в інтернеті рекомендуємо починати з дешевих товарів, оплати мобільного зв’язку чи комунальних послуг, радимо також переглянути в інтернеті навчальні відео щоб візуально ознайомитись з механізмом.

Пустомитівське бюро безоплатної правової допомогител.(3230) 4-10-08 м. Пустомити вул. Грушевського, 35