Питання погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перебуває на особливому контролі в Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області.

З цього питання проводиться активна робота з платниками та з органами державної виконавчої служби, завдяки чому: формуються вимоги про сплату, які вручаються платникам для узгодження з подальшим направленням до органів Державної виконавчої служби України та проводяться співбесіди з боржниками.
У Городоцькому управлінні наголошують, саме своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист: захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення.
Боржникам – фізичним особам – підприємцям особливо слід пам’ятати про те, що одним із джерел погашення боргів перед державою є особисте майно такої ФОП, що ставить під загрозу добробут власної сім’ї. Також, до боржників – ФОП вживаються заходи щодо тимчасових обмежень у праві виїзду за кордон.