Сьогодні, 30 серпня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Войтовича за участю головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олега Салабая проведено нараду з питань проведення ремонтних робіт та експлуатаційного утримання на автомобільних дорогах Пустомитівського району.

  

На нараді були розглянуті такі питання:
– про стан проведення ремонтів доріг державного та місцевого значення загального користування на території району у 2019 році.
– про підготовку пропозицій до переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності на 2020 рік по Пустомитівському району.
Проблеми у сфері дорожнього господарства району завжди знаходяться в центрі уваги районної влади. На даний час органи місцевого самоврядування, дорожні організації спільно з районною державною адміністрацією докладають усіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані.
З обговорюваних питань прийняті відповідні рішення.