20 листопада 2019 року, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного, за участі керівника апарату районної державної адміністрації Юрія Четирбука відбулася нарада про роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації.
В ході наради керівники відділів, секторів та управлінь інформували про пророблену роботу за січень-жовтень 2019 року та про проблемні питання, робота над вирішенням яких наразі проводиться в структурних підрозділах.

  

Під час наради були обговорено питання роботи кожного структурного підрозділу районної державної адміністрації та подання ними звітів про виконання районних програм.
Очільник району зауважив, що всім керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації необхідно дотримуватися трудової та виконавської дисципліни, сумлінно та добросовісно виконувати свої функціональні обов’язки.
За наслідками наради керівництвом Пустомитівської районної державної адміністрації дано ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів РДА.