Вчора, 24 лютого, голова Пустомитівської РДА Андрій Марко провів робочу зустріч з завідувачем  поліклінічного відділення КНП «Пустомитівська ЦРЛ» Андрієм Нера щодо пільгового та безкоштовного амбулаторного лікування пацієнтів передбаченим згідно  Постанови КМУ від 17 серпня 1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

     Було зазначено  , що у Пустомитівському району є близько 24 тисяч  осіб , які підпадають під дію даної Постанови, а саме : учасники АТО, онкологічні пацієнти , люди з психічними захворюваннями , діти інваліди … понад 50 категорій осіб.

     Адміністрацією КНП «Пустомитівська ЦРЛ» розроблена локальна програма «Безоплатне та пільгове забезпечення  лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування» ,   подана та  затверджена  сесією  Пустомитівської районної ради. Адміністраціє КНП «Пустомитівська ЦРЛ» очікує надходження коштів для виконання даної програми.

          Також для вирішення фінансової сторони даної проблеми необхідно укладання договорів про трансфер коштів на вторинну медичну допомогу між ОТГ району та лікарнею.