Сьогодні, 7 жовтня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Городечного, за участі начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назарія Броди, розпочато збір та розгляд запитів з пропозиціями щодо природоохоронних проектів та заходів, які можуть реалізовуватися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) у 2020 році.

На основі поданих запитів буде сформовано Перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду ОНПС у 2020 році відповідно до Регіональної екологічної програми «Екологія 2016-2020».
Варто зазначити, що планування природоохоронних заходів здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» зі змінами та доповненнями. Серед основних напрямків, за якими формується вищезазначений Перелік, наступні: охорона і раціональне використання водних ресурсів, поводження з відходами, охорона тваринних і рослинних ресурсів, екологічна освіта та видання поліграфічної з екологічної тематики тощо.