Пустомитівським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області на виконання доручення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 11.2.1-4/6997 від 03.05.2019 «Щодо протидії фальсифікації традиційних молочних продуктів» 27 січня 2020 року в приміщенні сесійної зали Пустомитівської районної ради проведено практичний семінар з операторами ринку, які здійснюють обіг готових харчових продуктів та підприємцями, що здійснюють організацію харчування дітей у дошкільних навчальних  та загальноосвітніх закладах. До участі в семінарі долучилися керівники та спеціалісти відділів освіти та завідувачі дошкільних навчальних закладів.

До відома присутніх доведені результати моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ». Роз’яснено про недопустимість обігу фальсифікованих харчових продуктів, способи виявлення таких продуктів та які заходи необхідно вживати у разі виявлення харчових продуктів, які становлять загрозу для життя та/або здоров’я людини.

   Під час заходу були обговорені також питання впровадження системи НАССР при організації харчування школярів та заходи профілактики виникнення харчових отруєнь. Важливу увагу приділено гігієнічним вимогам до потужностей, де  здійснюється приготування страв для  харчування дітей.

   Усі присутні мали можливість отримати відповіді на поставлені питання, додаткові роз’яснення та рекомендації.

    Семінар пройшов за сприяння Пустомитівської районної ради та районної державної адміністрації.