Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради зобов’язаний щорічно звітувати перед радою про свою діяльність. Але саме життя диктує необхідність звіту, в першу чергу, перед всіма жителями Пустомитівського району.

      

Саме тому, сьогодні, 06 грудня поточного року, було скликано 51-шу чергову сесію Пустомитівської районної ради 7-го демократичного скликання, участь у якій взяли: Делегація Перемишльського Повіту Республіка Польща на чолі зі старостою Повіту п.Яном Пончиком; Делегація району Саарпфальц, що входить до складу федеральної землі Саар, з Федеративної Республіки Німеччина, а чолі з ландратом доктором Теофілом Галло; Делегація Люблінського Повіту Республіки Польща на чолі з віце-старостою паном Анджеєм Хжостовським; керуючий справами Львівської обласної ради Валентин В’ячеславович Харлов; депутати Львівської обласної ради: Мирослава Михайлівна Лісна, Іван Михайлович Лабай та Роман Ігорович Васьків; перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Михайлович Городечний; заступник голови районної державної адміністрації Володимир Васильович Войтович; керівник апарату районної державної адміністрації Юрій Володимирович Четирбук; керівники районних підприємств районної ради та структурних підрозділів районної державної адміністрації; Пустомитівський міський голова, селищний та сільські голови ОТГ, сільські голови рад району.

      
За рік, що минув, депутати районної ради склали серйозний екзамен на зрілість, довели свою здатність працювати продуктивно, знаходити виважені шляхи вирішення питань. Розуміння, що інтереси громадян вищі за політичні амбіції, дозволило депутатам знайти спільну мову і протягом перших сесій приймати всі необхідні організаційні рішення, утворити постійні комісії, президію, визначити перспективний план спільних дій, удосконалити структуру районної ради 7-го скликання.

     
Сьогодні не буде перебільшенням сказати, що ми маємо дієздатну районну раду високого інтелектуального і професійного рівнів. Серед депутатів – керівники сільськогосподарських підприємств, підприємці, представники охорони здоров’я, освіти, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Усі питання, які виносились на розгляд сесій районної ради розглядались на засіданні президії районної ради, висновки комісій обговорювались та враховувались , також вносились доповнення та зміни до проектів рішень районної ради .Крім того ряд важливих питань виносилось на розгляд сесії виключно за рішенням президії.

      
Саме така ефективна і злагоджена робота ради дала можливість виконати поставленні завдання.
Надалі, дивлячись в завтрашній день через призму місця районної ради у процесі соціального і економічного розвитку району, можна з впевненістю сказати, що вона, як представницький орган влади, має бути локомотивом.