Чому для нас важлива Ваша участь в опитуванні щодо визначення рівня озвучення електросиренами територій міст обласного значення та районних центрів.
З 2017 року Львівська область, разом із Київською та Харківською областями, бере участь у пілотному проекті зі створення дослідного зразка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.

Протягом 2017-2019 років на території області встановлено 12 комплектів сучасних електронних сирен (БГО 900/1200) у містах Львові, Буську, Городку, Жовкві, Самборі, Червонограді, Яворові, 16 комплектів блоків оповіщення універсальних (БОУ-200) на території сільських рад Жидачівського, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського та Яворівського районів.
На 2020 рік заплановано встановлення ще п’яти комплектів БГО 900/1200 та 15 БОУ-200.
Відмінністю БГО 900/1200 та БОУ-200 від елктросирен “старого парку” є те, що окрім передачі сигналу “УВАГА ВСІМ” (переривчасте звучання електросирен) вони можуть транслювати мовні повідомлення.
Під час перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 20 листопада поточного року запускатимуться електросирени, у тому числі електронні. Ваші відповіді у опитуванні дадуть змогу визначити рівень озвучення територій.

Аналіз цих даних дозволить підвищити ефективність озвучення територій вже встановленими електронними сиренами та уникнути помилок у встановленні їх у подальшому.
Запрошуємо всіх взяти учать у опитуванні! https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf28ptJ5bJm1s-y-…/viewform…