11 жовтня жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Павла Городечного, за участі начальника відділу агропромислового розвитку Ігоря Либика, відбулась робоча нарада щодо реалізації проекту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластеру «ГорбоГори».

Проект реалізовуватимуть за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу у межах виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.
«На сьогодні вкрай важливо консолідувати зусилля райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та дотичних служб з метою виконання проекту в зазначені терміни», – наголосив Павло Городечний.
Проект спрямований на сталий розвиток сільських територій трьох сільських рад Пустомитівського району (Семенівської, Поршнянської та Раківецької) через розбудову інфраструктури та маркетинг альтернативних видів сільського підприємництва та бізнесу в межах агротуристичного кластера.